Magazyn do wynajęcia – Warszawa to dobra lokalizacja?

magazyn do wynajęcia warszawa

Decydując się na zewnętrznego operatora usług logistycznych, warto zwrócić uwagę na to, jak w jego przypadku wygląda dostęp do najważniejszych dróg szybkiego ruchu w kraju, jak wpływa to na czas realizacji powierzonych zadań i jest optymalne pod względem komunikacji. Np. posiadając magazyn w Gdańsku, droga do Zakopanego będzie długa, jednak już do Giżycka nie tak bardzo. Więc, czy jeśli potrzebny jest dobrze skomunikowany magazyn do wynajęcia, Warszawa to dobra lokalizacja? Jeśli prowadzisz sprzedaż w danym regionie, to naturalnym będzie wybranie centrum logistycznego, które znajduje się w jego obrębie, jednak jeśli swoimi produktami chcesz zaopatrywać całą Polskę, to Warszawa wydaje się być najlepiej skomunikowanym miastem.

Potrzebny dobrze skomunikowany magazyn? Warszawa to strzał w dziesiątkę

Mówiąc „Warszawa” nie chodzi oczywiście o ścisłe centrum, bo to byłoby komunikacyjne samobójstwo, jednak już obrzeża stolicy to idealne miejsce do składowania towarów. Praktycznie każde miejsce w obrębie aglomeracji ma szybki dostęp do najważniejszych szlaków transportowych, co sprawi, że towar z magazynu bardzo szybko może „wyruszyć w podróż” do odbiorcy. Jeśli potrzebny jest dobrze skomunikowany magazyn do wynajęcia, Warszawa jest lokalizacją, która cechuje się szeregiem zalet niepowtarzalnych w skali kraju.

Profesjonalne usługi magazynowe – Warszawa zapewnia szerokie dotarcie

Lokalizacja magazynu pod Warszawą zapewnia szereg korzyści związanych z położeniem w centrum Polski:

 • Czas dostawy do większości miejsc będzie niemal analogiczny,
 • Najwięcej możliwych dróg dotarcia,
 • „Pierścieniowy” układ odbiorców, który pozwala na optymalną organizację trasy złożonej z większej liczby punktów docelowych.

Magazyn do wynajęcia – Warszawa może postawić na Trans-Tok

Magazyny firmy Trans-Tok są zlokalizowane pod Warszawą, w pobliżu najważniejszych połączeń komunikacyjnych, a każdą placówkę obsługują profesjonaliści z dużym doświadczeniem. Te dwie lokalizacje to:

 • Macierzysz – w pobliżu węzła Konotopa i drogi ekspresowej S8. Powierzchnia magazynowa: 10.000 miejsc paletowych, w systemie wysokiego składowania na powierzchni 5.000 m2.
 • Ożarów Mazowiecki – przy drogach nr 718 i nr 92. Powierzchnia magazynowa: 13.100 m2, niezależna chłodnia 400 m2. Dodatkowo magazyn jest wyposażony w klimatyzację całej powierzchni magazynowej i biurowej.

Postaw na profesjonalne usługi magazynowe – Warszawa i inne miasta

Procesy magazynowe nie polegają jedynie na składowaniu towaru. Trans-Tok zapewnia również usługi dodatkowe, takie jak:

 • foliowanie produktów (w tym niestandardowe jednostki sprzedaży)
 • etykietowanie produktów (w tym etykietowanie żywności)
 • przygotowywanie zestawów promocyjnych – w ramach tej usługi zestawiamy produkty pakując je w zestawy mające na celu zwiększenie sprzedaży i związanie Klienta z marką,
 • integrację systemów IT,
 • zarządzanie zwrotami,
 • cross-docking.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *